€10,00 brutto

Alphen oferta pracy w Holandii przy pakowaniu sera z językiem angielskim

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 25-12-2017
  • Długość umowy: umowa o pracę
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 05:47

Poszukiwane osoby do tymczasowej pracy w Holandii w zakładzie z Alphen przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Oferta dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Pakowanie sera

Lokalizacja: Alphen, Netherlands

Opis pracy

Obecnie dla naszego klienta będącego producentem serów poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Obowiązki

– Odbieranie produktu gotowego z linii produkcyjnej

– Pakowanie

– Układanie na palecie

Wymagania

– Komunikatywna znajomość j. angielskiego

– Doświadczenie w pracy na produkcji

– Gotowość do pracy w niskiej temperaturze

– Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

Stawka : €10,00 brutto/h

– Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

– Możliwość długotrwałej współpracy

– Darmowy transport do pracy

– Opiekę polskich koordynatorów

– Tygodniowy system wynagrodzeń

– Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

– Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.
Zapoznaj się z poniższą ofertą i podejmij współpracę z Axell.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, w przypadku pracy w Holandii pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. a w przypadku pracy w Polsce pod nr 954 i nazwą Axell Polska 2004 oraz pod nr 9021 i nazwą Axell Polska 2012 Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

ID ogłoszenia: 5025a2526b9a04e9