do uzgodnienia

Asystent Biura w Eindhoven – praca w Holandii przy lotnisku 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od listopada 2018
  • Długość umowy: poszukujemy pracownika na stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 października 2018 05:18

Firma Euro-Tax poszukuje asystenta / asystentki biura do podjęcia pracy w Holandii niedaleko lotniska w Eindhoven. Konieczna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego.

Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A. poszukuje: ASYSTENTA BIURA .

Zakres obowiązków:

1. Organizowanie i nadzorowanie pracy biura w holenderskim oddziale firmy
2. Stacjonarna obsługa klientów zainteresowanych rozliczeniem podatku z Holandii
3. Przyjmowanie korespondencji przychodzącej, prowadzenie jej ewidencji i archiwizacja
4. Współpraca z siedzibą firmy w Polsce i udział w projektach

Wymagania:

1. Znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
2. Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym
3. Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność i skrupulatność
4. Chęć zdobycia doświadczenia w pracy biurowej i rozwoju zawodowego
5. Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

1. Kompleksowe szkolenia z zakresu świadczonych usług oraz obowiązujących procedur
2. Elastyczny czas pracy i wynagrodzenie dopasowane do Twoich potrzeb
3. Możliwość awansu i rozwoju w nowo otwartym oddziale w Holandii
4. Stałe wsparcie i kontakt ze strony siedziby firmy w Polsce

Osoby zainteresowane, proszone są o wysyłanie CV na adres:

REKRUTACJA@EURO-TAX.PL

z dopiskiem: HOLANDIA

ID ogłoszenia: 3385bc454ef5f2db

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Euro-Tax.pl S.A.

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Euro-Tax.pl S.A. »