stawki wiekowe

Bez języka dam pracę fizyczną w Holandii przy rozładunku towarów Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 30 maja 2015 01:11

Posiadamy wolne stanowiska dla pracowników fizycznych przy załadunku i rozładunku towarów w Waalwijk. Praca w Holandii na magazynie bez znajomości języka holenderskiego od 9 czerwca.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Start: 9.06.2015

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na rozładunku dostaw z ciężarówek oraz załadunku paczek przygotowanych do wysyłki dla klientów.

Wymagania:
– zatrudnienie skierowane jest do osób wytrzymałych fizycznie
– preferowani mężczyźni
– możliwość podnoszenia ciężarów
– gotowość do wyjazdu już 7 czerwca aby rozpocząć pracę 9.06
– chęć pozostanie w Holandii na pół roku
– przyjazd autem będzie wielkim atutem
– posiadanie prawa jazdy jest mile widziane
– porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie minimum podstawowym

Oferujemy:
– stawki wynagrodzenie od 4,39 do 9,63 euro za godzinę brutto (im osoba ma więcej lat tym więcej zarabia. Przedział od 18 do 23 i więcej)
– zakwaterowanie płatne 48-75 euro za 7 dni
– ubezpieczenie w cenie 19,50 euro za każdy tydzień

Aplikacja:
Możliwość wysyłania zgłoszeń poprzez maila w postaci CV: Holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: #8222;Pracownik magazynu (załadunek/rozładunek)#8221 bądź poprzez kontakt telefoniczny: 322580564.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-zaladunek-i-rozladunek-ze-znajomos-id288641.html

ID ogłoszenia: 6395568e4b66c5a1

2 komentarze na “Bez języka dam pracę fizyczną w Holandii przy rozładunku towarów Waalwijk”

  1. witam jestem zainteresowany wraz z bratem praca wlasne auto prawo jazdy ja uprawniwnia na wozki widlowe prosze okontakt na email.pozdrawiam Daniel

  2. praca w waalwijk na 6 czerwca 2015 @ 12:52

    Jesteśmy mobilni i jesteśmy w stanie zacząć pracę od poniedziałku