do ustalenia

Dam pracę w Holandii na magazynie przy pakowaniu nie wymagany język Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 listopada 2014 00:34

Poszukujemy magazynierów do pracy w Holandii. Oferta z Hagi nie wymagany język i doświadczenie przy pakowaniu produktów i innych pracach magazynowych.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca na magazynie
– zbieranie zamówień
– wprowadzanie danych do systemu komputerowego
– wyszukiwanie produktów na półkach magazynowych
– pakowanie
– załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:
– duża wytrzymałość fizyczna
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– posiadanie doświadczenia w pracach magazynowych mile widziane
– obsługiwanie wózków widłowych będzie dodatkowym atutem
– duże zaangażowanie, odpowiedzialność
– gotowość do wyjazdu na pół roku

Oferujemy:
– wynagrodzenie wypacane w systemie tygodniowym
– miejsce noclegowe
– możliwość skorzystania z naszego transportu
– pracodawca oferuje ubezpieczenie
– legalną pracę według holenderskich norm
– obecność polskich opiekunów

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: polflex@interia.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22md18/

ID ogłoszenia: 838547258f3bd070

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii na magazynie przy pakowaniu nie wymagany język Haga”

  1. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy nawet od zaraz. Mamy chęci do pracy i szybko się uczymy. Prosszę o pilny kontakt. Tel :724737969 E-mail: mango287@wp.pl

  2. Jestem zainteresowany ofertą , szybko się uczę , jestem bardzo wytrzymały. Możliwość wyjazdu w styczniu lub pod koniec grudnia. Proszę o kontakt TEL :880351149 E-mail mil26@onet.pl