10-15 brutto/h

Bez języka dam pracę w Holandii od zaraz na magazynie z odzieżą w Bergen op Zoom

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bergen op Zoom
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 września 2022 00:40

Od zaraz aktualna oferta pracy w Holandii na magazynie z odzieżą w rejonie Bergen op Zoom. Zatrudnienie bez języka za granicą przy kompletowaniu zamówień.

Poszukujesz atrakcyjnej, legalnej pracy za granicą? Zadzwoń!!! Oferujemy pracę w magazynie z odzieżą! Bez stawki wiekowej!!!

Oferujemy:
– zatrudnienie od października do połowy stycznia z możliwością dłuższej współpracy
( system zmianowy)
– możliwość jazdy samochodem do 175 km
– DJ w pracy podczas weekendu Black Friday
– bonus lojalnościowy w wysokości 250 euro
– darmowy ciepły posiłek w pracy przez pierwsze 10 dni po Black Friday
– zatrudnienie na warunkach holenderskich
– atrakcyjną stawkę godzinową
– extra dodatki i bonusy
– Wigilia oraz dni Bożego Narodzenia wolne od pracy
– opiekę polskich koordynatorów- dodatek sobotni 125% i niedzielny 150%
– darmowe owoce w pracy
– schludne zakwaterowanie z internetem i Playstation w niskiej cenie (103,25 €)

Zakres obowiązków:
– zbieranie zamówień przy pomocy terminala ręcznego lub ekranu
– przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna i motywacja do pracy
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– mile widziana znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B

Zainteresowany? Zadzwoń!!!

+48 570 670 866
Izabela +48 570 901 913
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Klaver ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131

ID ogłoszenia: 18632afbd5f13e0