8,96 euro brutto/h

Bez języka dam pracę w Holandii od zaraz Zwijndrecht na magazynie z ubraniami dziecięcymi

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwijndrecht
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 00:28

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Zwijndrecht na magazynie z odzieżą dziecięcą. Od zaraz praca w Holandii dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu artykułów.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce pracy: Zwijndrecht, Holandia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,96 euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie niedużego zakładu z konfekcją dla dzieci
  • zadaniem pracownika będzie składanie, pakowanie oraz przygotowywanie paczek do wysyłki

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • motywacja do pracy w Holandii na dłużej

Oferujemy:

  • pracę w systemie 2-zmianowym, także w weekendy
  • wypłaty wynagrodzenia co miesiąc na konto
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu
  • pracę na stabilnych warunkach
  • wsparcie w załatwianiu formalności, również numeru SOFI
  • ubezpieczenie na czas pobytu
  • miejsce do zamieszkania oraz dojazdy do pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należy poprzez formularz znajdujący się na stronie:

ID ogłoszenia: 43458fb6b62efea8