10,05 Eur na godz.

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii od zaraz przy zbiorach pomidorów Vereijken

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vereijken
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: sezon 2020
  • Opublikowany: 28 lutego 2020 00:11

Pracodawca z Vereijken szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków przy zbiorach pomidorów szklarniowych z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Vereijken.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował warzywa, a przeważnie pomidory i paprykę, do plastikowych pojemników, a także ważył je i przeprowadzał kontrolę jakości;
  • praca przy maszynach sortujących warzywa;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest podstawowa lub komunikatywna znajomość języka obcego;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system okresowych podwyżek;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na czas nieokreślony z gwarancją godzin;
  • zorganizowanie wyjazdu, zakwaterowanie (zwrot dla osób, które mieszkają prywatnie) oraz ubezpieczenie, a także wsparcie polskich koordynatorów i bezpłatny transport do pracy;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@timingjobs.pl

Źródło: https://timingjobs.pl/oferta/pracownik-szklarni-zbior-pomidorow/

ID ogłoszenia: 2905e42b7e156c8c

Linki sponsorowane