12,28 € brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach cykorii od zaraz Kessel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Kessel
  • Długość umowy: tymczasowe
  • Opublikowany: 7 lutego 2022 19:14

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w Kessel na hali przy zbiorach cykorii bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kessel.

Wynagrodzenie: 12,28 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy cykorii;
  • zadaniem pracownika będzie obrywanie liści oraz czyszczenie i pakowanie warzyw;
  • praca odbywa się przeważnie na hali.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • dokładne i precyzyjne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • polską umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • pomoc przy zorganizowaniu transport do/z/na terenie kraju;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego;
  • możliwość otrzymania 200 PLN w programie poleceń za każdego poleconego pracownika.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/zbior-cykorii-w-holandii-praca-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 8761df004c82102