7,50 Eur/h netto

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach gruszek, jabłek od czerwca 2019 Zeeland

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeeland
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2019
  • Długość umowy: 30 września 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 maja 2019 00:34

Ciekawa oferta sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach i selekcji jabłek oraz gruszek. Zatrudnienie w Zeeland aktualne od czerwca 2019 z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Zeeland.

Wynagrodzenie: 7,50 Eur netto na godz.

Start: od 1 czerwca 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będą zbiory oraz selekcja jabłek i gruszek, a także wykonywanie prac porządkowych.

Wymagania:

  • posiadanie własnej odzieży roboczej;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie przez pracodawcę;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • holenderską umowę;
  • solidnego pracodawcę;
  • darmowe dojazdy do pracy oraz lokalnych sklepów;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

509 139 397.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-przy-zbiorach-jablek-gruszek-oraz-ich-selekcji/

ID ogłoszenia: 6665cc344b9b535e

2 komentarze na “Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach gruszek, jabłek od czerwca 2019 Zeeland”

  1. awidekstab123lija na 8 maja 2019 @ 03:09

    Witam czy oferta jest nadal aktualna? Wraz z dziewczyną poszukujemy pracy. Jeżeli to możliwe proszę o więcej informacji.

    Moj adres e-mail d.stab@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. kacperlisek na 8 maja 2019 @ 10:07

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy.