do uzgodnienia

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii zbiory ogórków, pomidorów od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 marca 2019 00:41

Możliwość sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach i pielęgnacji ogórków oraz pomidorów. Zatrudnienie dostępne bez znajomości języka dla Polaków z gotowością wyjazdu natychmiast. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na pielęgnacji oraz zbiorze ogórków szklarniowych na platformie (ale też podwiązywanie, opuszczanie, jak i obcinanie), a także pomidorów szklarniowych.

Wymagania:

  • zręczność;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sumienne i zaangażowane wypełnianie swoich obowiązków;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania;
  • legalne zatrudnienie;
  • umowa o pracę, która jest zgodna z przepisami Kodeksu Pracy w Holandii.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres: rekrutacja@getjob.com.pl albo pod numerem telefonu: 510 242 586 lub 502 124 974.

Koniecznie trzeba załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs, Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86, dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawianie”

Źródło: https://www.infopraca.pl/praca/zbior-i-pielegnacja-ogorkow-oraz-pomidorow-szklarniowych/holandia/14462819

ID ogłoszenia: 3655c7e7cdf32428