10,25 Eur brutto na godz.

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach jabłek i gruszek od zaraz Goes

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Goes
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: sezon 2019
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach jabłek i gruszek. Zatrudnienie w Goes bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Goes.

Wynagrodzenie: 10,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w sektorze pracowniczym, które polega na zbieraniu jabłek i gruszek, a także na transportowaniu, pakowaniu oraz przygotowywaniu gotowych produktów do wysyłki.

Wymagania:

  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe – 10,25 Eur brutto na godz. – brak stawki wiekowej;
  • dodatek dla kierowców – 12,50 Eur na tydzień;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu;
  • legalne zatrudnienie;
  • darmowy przejazd z miejsca zakwaterowania w Holandii do pracy.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę: https://gratka.pl/praca/zbior-jablek-i-gruszek-dla-kazdego/ob/13353575

ID ogłoszenia: 6685d7fd042a2ec4

4 komentarze na “Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach jabłek i gruszek od zaraz Goes”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy wraz z dwoma moimi kolegami. Informacje
    kontaktowe na moim profilu.
    Proszę o więcej informacji.
    Pozdrawiam.

  2. krzysztof marszalek na 22 września 2019 @ 12:27

    Jestem zainteresowany ta pracą informacje na priv

  3. Jestem zainteresowany tą praca razem z rodzicami mamy już doświadczenie przy tego typu zbiorach obecnie zakończyliśmy taki sam zbiór i w takim samym kierunku poszukujemy nadal pracy przebywamy Jeszce w Holandii Posiadam prawo jazdy z dużym doświadczeniem jeździłem zawodowo jako kierowca kat. c+e tel kontaktowy +48 724 010 888 email pena23wp.pl

  4. Jestem zainteresowany tą praca razem z rodzicami mamy już doświadczenie przy tego typu zbiorach obecnie zakończyliśmy taki sam zbiór i w takim samym kierunku poszukujemy nadal pracy przebywamy Jeszce w Holandii Posiadam prawo jazdy z dużym doświadczeniem jeździłem zawodowo jako kierowca kat. c+e tel kontaktowy +48 724 010 888 email pena23wp.pl z góry dziękuję za szybką odpowiedz