stawki wiekowe

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach pieczarek Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 11 lutego 2015 23:56

Poszukujemy od zaraz pracowników sezonowych przy zbiorach pieczarek. Praca w Holandii w mieście Eindhoven dla osób bez znajomości języka urzędowego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: stawki wiekowe
Język: bez znajomości języka holenderskiego
Start: od zaraz

Zadania:
Zadania fizyczne przy ręcznym zbiorze pieczarek. Praca nie jest skomplikowana jednak wymaga zwinności i szybkości.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– posiadanie numeru SOFI
– gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
– kandydaci dyspozycyjni, z motywacją do pracy
– wytrzymałość fizyczna
– ogólne dobre zdrowie fizyczne
– dobra sprawność ruchowa
– spostrzegawczość

Oferujemy:
– płacę zależną od wieku (od 23 roku życia)
– zatrudnienie na holenderskich warunkach
– pełny etat (w tygodniu do 45 godzin pracy)
– miejsce zamieszkania
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– pomoc w aklimatyzacji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, preferujemy zgłoszenia od osób zamieszkujących aktualnie w Holandii, które ewentualnie mogą zmienić jedynie miasto. Prosimy o wysyłanie aplikacji wyłącznie te osoby które posiadają doświadczenie w pracy przy zbiorach pieczarek.
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: [oferta nieaktualna]

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23b47b/

ID ogłoszenia: 5754dbd10a8b6ac

4 komentarze na “Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach pieczarek Eindhoven”

  1. Witamt
    Zapoznałem sie dokladnie z treścią ogloszenia, jednak chcialbym się dowiedziec, czy Wasza firma, bylalaby zainteresowana zatrudnieniem mnie na okres wakacji. Mam 18 lat i mogłybym w ten sposob szybciej zdobyć doświadczenie, by następnie w przyszłym roku po ukończeniu szkoly podjąć się pracy na dluzej. Jezeli byście mieli ochote sie ze mna skontaktować to prosze dzwonić pod ten numer +48 725 042 312
    Pozdrawiam! 😉

  2. witam , mam 18 lat i chciałbym podjąć sie pracy na długi okres jeśli jest to możliwe , prosze o kontakt 🙂

  3. Bolesław na 17 lutego 2015 @ 12:31

    Witam jestem zainteresowany ofertą od zaraz.Posiadam Prawo jazdy Kateg- B jestem sumienny bez nałogów szybko odnajduję się w grupie mogę pracować w systemie 3 zmianowym.A oto moje cv proszę o kontakt.

    Imię: Bolesław
    Nazwisko: Świrad
    Data Urodzenia: 31.05.1966
    Adres: Staszica 2/1
    Wałcz 78-600
    Telefon:+ 48 536-050-521
    E-mail:Bolesaw1966@wp.pl
    Wykształcenie:
    1981 Szkoła podstawowa w Strącznie
    Doświadczenie:
    1984-1995 Pracownik Budowlany
    1996-2002 Pracownik Leśny
    2003-2005 Pakowacz mięsa Holandia
    2006-2009 Rozbiórki Mieszkań Holandia
    2009-2011 Zbiór oliwek we Włoszech
    2011-2013- Produkcja Mrożonej Żywności Holandia
    2014-2015- Fabryka Samsung Wronki
    Umiejętności:
    – Szybko się uczę
    – Nie mam nałogów
    – Umiejętność Pracy w każdych warunkach
    – Umiejętność Pracy w grupie i indiwidualnie
    – Punktualność i Sumienność
    Znajomość Języka obcego:
    J.Angielski Podstawowy

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy , od zaraz .Jestem dyspozycyjny, sprawny fizycznie , mam 20 lat .prosze o kontakt 781310008.

Zostaw odpowiedź do kuba