do uzgodnienia

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach pieczarek od zaraz 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 lutego 2020 21:44

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 przy zbiorach pieczarek z zakwaterowaniem zorganizowanym dla chetnych przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie higieniczne oraz efektywne zbieranie produktu – wykonywanie zadań zgodnie z normą jakościową, techniką zbierania, rozmiarem, a także długością trzonu pieczarki.

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbieraniu pieczarek;
  • dostępność na dłużej;
  • aktualny dokument tożsamości;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • pozytywne nastawienie, elastyczność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • posiadanie holenderskiego lub walutowego konta bankowego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane osoby, które obecnie znajdują się za granicą;
  • zaletą będzie własne zakwaterowanie w rejonie Limburg lub Noord – Brabant.

Oferujemy :

  • pracę w solidnym zakładzie produkcyjnym na terenie Holandii – lory automatyczne, a pieczarki ściana się nożykiem;
  • dostęp do darmowego WiFi i ciepłych napojów na terenie zakładu;
  • legalne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia i do tego bogaty pakiet socjalny;
  • pracę 6 dni w tygodniu – zagwarantowane godziny pracy + możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zatrudnienie z możliwością zjeżdżania do Polski;
  • zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych w centrum miasta o wysokim standardzie lub w pobliżu zakładu pracy z dostępem do mediów, czyli TV, WiFi;
  • wsparcie przy ubezpieczeniu i zakładaniu BSN;
  • wynagrodzenie płatne na godziny zgodne z holenderskim kodeksem pracy CAO;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • wsparcie polskojęzyczne na ternie Holandii;
  • dodatek urlopowy w wysokości 10,98% i wakacyjny – 8% oraz za nadgodziny itp.;
  • darmowy transport samochodem do pracy;
  • dla osób poniżej 21. roku życia zapewniona wyższa stawka niż holenderska stawka ustawowa;
  • zapoznanie z warunkami zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: info@selenayuitzendbureau.nl z tytułem wiadomości: PIECZARKI albo można zadzwonić pod numer telefonu: + 31 6 8448 9042 od poniedziałku do niedzieli (8.00 – 20.00).

Źródło: www.praca4u.net/zbior-pieczarek-wymagane-doswiadczenie-id1184734.html

ID ogłoszenia: 2965e1dd71c4d97f