10,05 Eur brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach truskawek, malin, jeżyn i pora od kwietnia 2020 ‚s-Hertogenbosch

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: 's-Hertogenbosch,
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2020
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 17 lutego 2020 21:16

Od kwietnia do podjęcia sezonowa praca w Holandii przy zbiorach truskawek, malin, jeżyn i pora. Zatrudnienie 2020 w ‚s-Hertogenbosch bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: ‚s-Hertogenbosch.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur brutto na godz.

Start: od kwietnia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał truskawki, maliny, jeżyny oraz pory, a także sadził, pielił, przycinał odrosty, pikował, pakował i obierał pory;
  • praca w szklarni i na zewnątrz – przeważnie na stojąco.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • należy zabrać ze sobą śpiwór, poduszkę oraz ręczniki;
  • wyżywienie oraz transport do Holandii we własnym zakresie;
  • dostępność od kwietnia 2020.

Oferujemy:

  • 6 dni pracy w tygodniu – około 45 godzin na tydzień (czasami praca także w niedzielę, co zależy od warunków pogodowych i potrzeb w sezonie);
  • zakwaterowanie w hostelu w cenie 70 Eur na tydzień razem z kosztami gazu, wody, elektryczności oraz zamrażarki (pokoje są maksymalnie czteroosobowe; kuchnia jest wyposażona w sprzęt AGD, a do tego wspólna łazienka, kuchnia oraz toaleta; pracownik będzie mógł korzystać z pralni w zależności od lokalizacji; w okresie letnim, gdy nie ma miejsc w hostelach, pracodawca wynajmuje kontenery mieszkalne – standard jest podobny do letniskowych domków kempingowych);
  • obowiązkowe ubezpieczenie w cenie 21,14 Eur na tydzień;
  • pracę, która możliwa jest w różnych lokalizacjach – odległość do 35 km od zakwaterowania;
  • transport do/z pracy;
  • sklepy, drogerie itp. w odległości od 3 do 4 km.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 4015e39a3edba661