9,82 Eur brutto/godz.

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach truskawek od zaraz 2019 Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Horst
  • Data rozpoczęcia pracy: 8 kwietnia 2019
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2019 02:29

Dla szukających zatrudnienia sezonowa praca w Holandii aktualna od zaraz. Oferta 2019 w Horst bez języka przy zbiorach truskawek szklarniowych z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Horst.

Wynagrodzenie: 9,82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz (8 kwietnia 2019).

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dzielenie kwiatów i zbieranie truskawek szklarniowych.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, co tydzień na koncie;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,00% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto, które nalicza się od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • bardzo dobrą obsługę przed wyjazdem;
  • wsparcie koordynatora na miejscu;
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • na miejscu wyrobienie holenderskiego numeru BSN;
  • rozliczenia podatkowe, które pozwolą odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Kontaktować można się poprzez jeden z oddziałów (poniedziałek -piątek od 9 do 17):

Lublin

ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole

ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz

ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce

ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/zbior-truskawek-szklarniowych-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 1505ca756148d2ff