10,24 € brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii uprawa i zbiór kalafiora, Oirlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oirlo
  • Data rozpoczęcia pracy: 21-06-2021
  • Długość umowy: 30-09-2021
  • Opublikowany: 21 czerwca 2021 00:09

Agencja zatrudnienia dla klienta z Oirlo poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach i uprawie kalafiora.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: pracownik uprawy i zbioru kalafiora. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Szukasz stabilnego i legalnego zatrudnienia na dłuższy okres czasu? Jesteś gotowy pracować na zewnątrz? Jeśli tak, zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

Zakres obowiązków:

ścinanie nożem (zbiór) i odkładanie ściętych kalafiorów na przenośnik taśmowy (kombajn)

Oczekujemy:

dyspozycyjności do podjęcia pracy na dłuższy okres 1-2 miesięcy
gotowości do pracy przy zbiorze warzyw polnych
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B (ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym)
sprawności fizycznej ze względu na pracę wykonywaną często w pozycji schylonej

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 5260cc6516e3cd5

error: Kopiowanie zabronione!