do ustalenia

Bez języka dam sezonową pracę w Holandii w szklarni zbiory 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: różne lokalizacje
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2015
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 02:04

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach ogórków na styczeń 2015. Zatrudnienie w szklarni dla pracownika fizycznego bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca w szklarni i polega na pielęgnowaniu ogórków. Zatrudniony będzie zbierać dojrzałe ogórki oraz zajmować się tymi dojrzewającymi (przesadzanie, podlewanie, nawożenie, przycinanie gałązek, itp.)

Wymagania:
– od kandydatów oczekujemy 6 miesięcznego doświadczenia
– znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w każdym stopniu będzie atutem
– możliwość otworzenia konta walutowego
– chęć zaplanowania wyjazdu na styczeń 2015 r.

Oferujemy:
– zatrudnienie od nowego roku
– legalną pracę na holenderskich zasadach
– pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania i ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– dobre wynagrodzenie wypłacane w euro
– pomagamy podczas zorganizowania przejazdu do kraju zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: praca@abflex.pl w temacie proszę wpisać OGÓRKI. Przypominamy również o umieszczeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-232ia1/

ID ogłoszenia: 471546d23d295166

7 komentarzy na “Bez języka dam sezonową pracę w Holandii w szklarni zbiory 2015”

  1. DAMIAN ŁOZA na 20 listopada 2014 @ 09:41

    OGÓRKI
    POSIADAM 4 LETNIE DOŚWIADCZENIE PRACOWAŁEM NA SZKLARNI PITERA VAN GOG W HELMONT NA RÓŻNYCH STANOWISKACH

  2. Nie mam doświadczenia w pracy przy ogórkach ale pracowałam przy zbiorach szparagi i w chłodni

  3. Witam jestem zainteresowany praca moj nr 504754348

  4. Witam! Jestem bardzo zainteresowana pracą w Holandii .Posiadam nr.sofi .Pracowałam wcześniej przy zbiorze aronii . Jestem osobą pracowitą i mogę podjąc pracę od zaraz .Mój tel.664 869 907 .Pozdrawiam

  5. Jestem zainteresowany pracą mam 19 lat , nie mam doświadczenia ale szybko się uczę , dodam że jestem ambitny , nie konfliktowy , wytrzymały. Kontakt mil26@onet.pl

  6. Prosze o kontakt karsier10@wp.pl.pracowalemprzy zbiorze papryki.posiadam nr SOFI.

  7. Witam. Wraz ze swoim partnerem poszukujemy pracy za granica. Jestesmy zainteresowani Państwa oferta pracy posiadamy doswiadczenie oraz gotowosc wyjazdy do pracy od zaraz. Prosimy o kontakt 667049289 Pozdrawiam serdecznie Klekiel Małgorzata