do uzgodnienia

Bez języka dla par praca w Holandii na magazynie z markową odzieżą od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 listopada 2019 13:33

Hurtownia z Tilburga szuka od zaraz osób do pracy w Holandii na magazynie z markową odzieżą. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie i przepakowywanie ubrań;
  • kompletowanie zamówień z użyciem skanera oraz wózka EPT;
  • przeprowadzanie kontroli jakości towarów;
  • wykonywanie drobnych prac magazynowych.

Wymagania:

  • nie jest konieczna znajomość języka holenderskiego, ale potrzebna jest znajomość języka angielskiego;
  • dostępność od zaraz na dłuższy okres czasu;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatek za pracę w soboty +150%, a w niedzielę +200%;
  • wsparcie przed wyjazdem, np. pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • bezpłatne dojeżdżanie do pracy samochodami służbowymi, a kierowcy mają +25 Eur na tydzień;
  • dla najlepszych pracowników możliwość wejścia do teamu, który ma stałą pracę przez cały rok;
  • wsparcie opiekuna przy wyrobieniu numeru Sofi;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • pracę dla par i grup;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • odpłatne zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz transport lokalny.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę:

źródło: tnsgroup.pl

ID ogłoszenia: 5265dcd8a40cd84a