14,10 € brutto/h

Bez języka dla par praca Holandia przy kwiatach w ogrodnictwie od zaraz Weert

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Weert
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2023 20:45

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach doniczkowych. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Weert bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Weert.

Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie kwiatów oraz roślin doniczkowych;
  • naklejanie etykiet orasz przygotowywanie kwiatów do wysłania;
  • wykonywanie prostych prac porządkowych na hali i w szklarni;
  • dostępność na przynajmniej pół roku;
  • podstawowa znajomość angielskiego albo niemieckiego;
  • praca na hali, polu i w szklarni.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalną pracę;
  • umowę tymczasową;
  • zatrudnienie bez wiekówki;
  • bonus dla kierowcy;
  • możliwość nawiązania zatrudnienia na dłużej;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Holandii mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

+48 600 877 477 albo prosimy wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/praca-przy-kwiatach-doniczkowych-w-holandii/

ID ogłoszenia: 88563fcfef94fdd3