400 - 460 € netto/tydz.

Bez języka dla par sezonowa praca Holandia zbiory szparagów od zaraz Terheijden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Terheijden
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Opublikowany: 19 czerwca 2023 22:18

Dla par aktualna od zaraz sezonowa praca w Holandii. Zatrudnienie w Terheijden przy zbiorach szparagów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Terheijden.

Wynagrodzenie: 400 – 460 € netto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie szparagów na polu;
  • pracownik będzie zajmował się również obróbką, sortowaniem i przycinaniem szparagów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy wycinaniu szparagów albo przy innych pracach zbiorowych;
  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć wykonywania zadań na polu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na holenderskich warunkach;
  • legalne zatrudnienie;
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu;
  • wypłatę raz na miesiąc;
  • możliwość brania zaliczek;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy w wysokości 10,87% dochodów brutto, który będzie naliczany od godzin podstawowych;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF w cenie 78 € na tydzień;
  • ubezpieczenie w cenie 31,51 € na tydz.;
  • darmowy dojazd do pracy;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • wsparcie przed wyjazdem;
  • pomoc w organizacji transportu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 696 309 309

albo poprzez stronę: https://oferty.apnpraca.pl/aplikuj/pracownik-zbioru-szparagow-89-1

źródło: https://apnpraca.pl/pl/oferta-pracy/?job_id=89

ID ogłoszenia: 985646f8ed9c830b