14,10 € brutto/h

Bez języka dla par sezonowa praca w Holandii zbiory papryki od zaraz 2023 Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Opublikowany: 5 czerwca 2023 21:48

Dla par aktualna od zaraz sezonowa praca w Holandii 2023. Zatrudnienie w Venlo przy zbiorach papryki bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 14,10 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie papryki w szklarni, gdzie panują wysokie temperatury;
  • pielęgnowanie papryki;
  • wykonywanie zadań na wózkach szklarniowych;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość otrzymania bonusu dla kierowcy;
  • zatrudnienie bez wiekówki;
  • legalną pracę;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

+48 600 877 477 albo poprzez stronę:

www.contrain.pl/aplikuj/?jobid=11912

źródło: contrain.pl/oferty-pracy/zbior-i-pielegnacja-papryki-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 475645948f506389