Do uzg.

Bez języka fizyczna praca Holandia od zaraz przy sortowaniu odzieży 2022 Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 lutego 2022 19:13

Przy sortowaniu odzieży używanej poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie 2022 w Wormerveer bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenie;
  • dostępność od zaraz;
  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie, które jest zgodne z holenderskimi stawkami dla danej branży/sektora;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu i możliwa również praca w soboty;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe;
  • zakwaterowanie;
  • transport do pracy firmowym samochodem;
  • na miejscu wsparcie polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

espniemodlin@euroservices.com.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48664460061 lub +48789154442

Źródło: https://euroservices.com.pl/job/praca-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej/

ID ogłoszenia: 96861df02b265eff