10.71/h

Bez języka fizyczna praca Holandia przy sortowaniu owoców od zaraz dla par i nie tylko!

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Minimum 6 tygodni
  • Opublikowany: 14 października 2021 00:27

Bez znajomości języka możliwa również dla par atrakcyjna, fizyczna praca w Holandii, która polegać będzie na sortowaniu owoców. Zatrudnienie możliwe od zaraz w rejonie Venlo, Einhoven lub Kleve

Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw. JEST TO PRACA BEZ STAWEK WIEKOWYCH !

PLUS 100 EURO BONUSU

Więcej o naszych ofertach mozna znaleźć równiez na: https://jupiterpraca.pl/znajdz-prace/

Praca znajduje sie w okolicach Venlo/ Einhoven lub Kleve.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-pakowanie oraz sortowanie owoców i warzyw
-segregacja i ważenie produktów do pojemniczków
-sticketowanie produktów
-inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawce

WYMAGANIA:
-znajomość języka angielskiego mile widziana
-chęć do pracy na dłuższy okres czasu
-motywacja, chęci do pracy, a takze dyspozycyjność do pracy na dlugi czasu

OFERUJEMY:
-Możliwość pracy do 12h dziennie
-Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkanie
-Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
-Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
-Darmowy dojazd do pracy
-Dodatki urlopowe i wakacyjne

REKRUTACJA:

Sandra Sadowska +48 517 493 205
s.sadowska@jupiterpolska.pl

Anna Mądraszewska +48510897308
a.madraszewska@jupiterpolska.pl

Monika Jaremek +48518224069
m.jaremek@jupiterpolska.pl

Agnieszka Chajec +48515336442
agnieszka@jupiterpolska.pl

Waldemar Mirecki +48798388784
w.mirecki@jupiterpolska.pl

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

ID ogłoszenia: 2766163f6dfa11e6