do ustalenia

Bez języka fizyczna praca Holandia w Amsterdamie wykładanie towaru od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 19:23

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Amsterdamu od zaraz przy wykładaniu towaru w supermarkecie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, okolice Leiden/Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– ręczne układanie produktów na półkach w supermarkecie
– prowadzenie prac inwentaryzacyjnych, które odbywają się w nocy
– wyszukiwanie produktów na półkach magazynowych
– obsługiwanie wózka widłowego ręcznego
– porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:
– dla osób posiadających dokument potwierdzający niekaralność (można go uzyskać w sądzie okręgowym)
– zmotywowanie do pracy fizycznej
– szybkość wykonywania zadań
– poczucie estetyki, ładu
– ogólne dobre zdrowie fizyczne
– szybkie przyswajanie wiedzy
– kandydaci znający system FIFO będą mile widziani
– angielski na dobrym poziomie
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie nawet do 1,5 roku
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dla najlepszych pracowników możliwość awansu na team leadera
– zamieszkania w domkach
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– transport wewnętrzny

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: biuro@goodjob.com.pl z tytułem: Pracownik supermarketu.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235c3n/

ID ogłoszenia: 9915537803462b2f

2 komentarze na “Bez języka fizyczna praca Holandia w Amsterdamie wykładanie towaru od zaraz”

  1. witam serdecznie,
    chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wyjazdu na 3-4 miesiące???

  2. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam Holandia.Znam 5 języków obcych.Odpowiedzialna młodą osobą która szuka zatrudnienia na terenie miasta Amsterdam Holandia od zaraz.Chce się uczyć i pracować na terenie miasta Amsterdam w Holandii.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka zatrudnienia na terenie miasta Amsterdam Holandia od dzisiaj.Gotowość do wyjazdu jeszcze dzisiaj.Dobrze się uczę z nauk ścisłych.Mam wyksztalcenie policealne.Jestem bardzo pracowitą osobą która szuka zatrudnienia na terenie miasta Amsterdam Holandia.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta ( sprzedaży biletów i tym podobne) muzyce i handlu pracowałam w tych zawodach przez 25 lat.Muj numer telefonu 797918823.

Zostaw odpowiedź do Tomasz