do ustalenia

Bez języka fizyczna praca Holandia w Tilburgu przy rozładunku opon

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 14 grudnia 2014 00:14

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych przy załadunku i rozładunku opon z i na ciężarówki. Fizyczna praca Holandia w Tilburgu. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– rozładunek i załadunek opon
– przenoszenie towaru do magazynu
– zajmowanie się zbieraniem zamówień
– paletowanie
– utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania ciężkiej, fizycznej pracy
– posiadanie numeru SOFI
– od kandydatów oczekujemy znajomości języka niemieckiego bądź angielskiego
– prawo jazdy na samochód osobowy
– chęć do podjęcia pracy fizycznej
– zdrowy kręgosłup
– samodyscyplina

Oferujemy:
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– dla najlepszych możliwość długoterminowej współpracy
– zdobycie nowego doświadczenia
– przy dłuższym zatrudnieniu oferujemy podwyżkę
– zakwaterowanie dodatkowo płatne
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– na miejscu możliwość kontaktu z polskim koordynatorem

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/194872/0/1/)

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n9ah/

ID ogłoszenia: 73548cc44811a31