do ustalenia

Bez znajomości języka fizyczna praca Holandia rozładunek opon Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 02:11

Pilnie potrzebujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Tilburga przy załadunku i rozładunku opon na i z tirów. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem zatrudnionego jest załadunek i rozładunek opon o różnych rozmiarach. Inne to drobne prace magazynowe takie jak: zbieranie zamówień, przygotowywanie paczek do wysyłki, itp.

Wymagania:
– bardzo wysoka wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– zdrowy kręgosłup
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– język niemiecki bądź angielski na dobrym poziomie
– chęć do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– perspektywa podwyżki przy dłuższym stażu pracy
– przyjazną atmosferę
– ubezpieczenie i zakwaterowanie dodatkowo płatne
– transport wewnętrzny
– na miejscu pomoc polskich koordynatorów

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/ladowanie-towaru-tilburg,oferta,3650801

ID ogłoszenia: 631546d37d82208a

4 komentarze na “Bez znajomości języka fizyczna praca Holandia rozładunek opon Tilburg”

  1. DAMIAN ŁOZA na 20 listopada 2014 @ 10:02

    witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 698409851

  2. Chetnie podejme prace fizyczna od zaraz , dyspozycyjnosc caly czas . Mam pytanie czy zakwaterowanie pomagaja Panstwo znalesc ?
    Moj numer tel moze sie przyda : 0626386160

  3. mariusz tarajko na 7 grudnia 2014 @ 14:52

    Pozdrawiam. Jestem zainteresowany praca przy załadunku i rozładunku opon. Pracowałem wcześniej w Polsce w Olsztynie w firmie Michelin.Do moich obowiązków należał:, załadunek i rozładunek tirów,obsługa wózka widłowego,przygotowanie zamówień ,utrzymanie porządku na magazynie.
    Mój telefon to :533 603 156 lub 663043269.Proszę o kontakt. Mogę wyjechać od zaraz. Wcześniej pracowałem w Holandii w sektorze budownictwo w latach 2013r.

  4. Chętnie pdejme prace od zaraz , posiadam własny transport . Jestem pracowity i sumienny
    leszek