10,60 Eur brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Holandii od zaraz pralnia przemysłowa Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 marca 2020 00:02

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie na terenie Utrechtu w pralni przemysłowej z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 10,60 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie podawał ręczniki, serwetki, ścierki oraz pościel maszynie składającej;
  • do zadań będzie należało również układanie złożonych rzeczy w wózku;
  • poza tym pracownik będzie przypinał prześcieradła do odpowiedniej maszyny, a także sortował pranie;
  • łatwa praca w szybkim tempie;
  • praca z czystym praniem, gdzie panuje miły zapach na hali.

Wymagania:

  • mile widziane będzie prawi jazdy;
  • możliwość pracownia w szybkim tempie;
  • pozytywne nastawienie;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na dłuższy czas;
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • pracę w systemie zmianowym oraz atrakcyjne dodatki.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-pralni-utrecht-holandia,oferta,7389288

ID ogłoszenia: 7025e4d83ebc9648

1 odpowiedź na “Bez języka fizyczna praca w Holandii od zaraz pralnia przemysłowa Utrecht”

  1. morokris na 2 marca 2020 @ 14:03

    Witam czy ogłoszenie nadal aktualne ??