12,00 € brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Holandii rozładunek-sortowanie opon od zaraz Oirschot

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oirschot
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 września 2022 12:16

Do podjęcia aktualna od zaraz fizyczna praca w Holandii przy rozładunku i sortowaniu opon. Zatrudnienie w Oirschot bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oirschot.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne rozładowywanie kontenerów z oponami na taśmę;
  • zadaniem będzie też sortowanie opon, które mogą ważyć do 10 kg oraz dobieranie odpowiednich palet pod asortyment;
  • wywożenie gotowych palet na wyznaczone miejsce w magazynie, a także składanie pustych palet na stos;
  • otwieranie oraz zamykanie kontenerów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości towaru oraz ilości.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatki zmianowe +25%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę na dwie zmiany przy temperaturze około 15 stopni Celsjusza;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem albo samochodem;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: j.siennicki@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-028916-rozladunek-i-sortowanie-opon/

ID ogłoszenia: 7676307b854cde94