do uzgodnienia

Bez znajomości języka Holandia praca dla par Waalwijk od zaraz magazyn sklepu internetowego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 15 października 2016 23:47

Poszukiwane osoby bez znajomości języka do zatrudnienia na magazynie sklepu internetowego z Waalwijk. Praca w Holandii dla par od zaraz na stanowisku magazyniera.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Waalwijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • pracownik wykonuje czynności polegające na sortowaniu i pakowaniu towarów, a także monitoruje ich jakość

Wymagania:

  • dostępność na okres minimum pół roku
  • język angielski na poziomie A2 lub B1
  • opanowane podstawy obsługi komputera
  • zaletą będzie dokument potwierdzający niekaralność
  • mile widziane posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie pracownicze
  • szansę na stałą współpracę
  • pomoc koordynatora
  • wysokie zarobki wypłacane co tydzień
  • dodatki oraz premie za prace w weekendy
  • mieszkanie płatne zapewnione przez Agencję
  • pomoc w załatwianiu formalności, w tym numeru sofi
  • transport do pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV, wyłącznie w języku angielskim z informacją w tytule maila „MAGAZYNIER” na adres: praca@hobij.pl.

Źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-praca-od-zaraz-waalwijk-id418124.html

ID ogłoszenia: 4135800ece4231e4

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Holandia praca dla par Waalwijk od zaraz magazyn sklepu internetowego”

  1. Rafał i Justyna na 14 listopada 2016 @ 12:52

    Witam jesteśmy pilnie zainteresowani waszą ofertą jesteśmy w Holandi.

Zostaw odpowiedź do Rafał i Justyna