do ustalenia

Bez języka Holandia praca dla Polaków przy pakowaniu sałatek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 23 października 2014 19:59

Dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu sałatek. Oferta z Tilburga dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy utrzymanie prawidłowego przebiegu produkcji. Zatrudniony będzie nadziewać papryczki serem feta, wkładać warzywa do opakowań oraz pakować produkty za pomocą folii.

Wymagania:
– język niemiecki bądź angielski
– doświadczenie przy pakowaniu będzie dodatkowym atutem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy mile widziane
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– chęć do podjęcia zatrudnienia poza granicami Polski
– zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– dla chętnych oferta dłuższej współpracy
– zakwaterowanie
– na miejscu pomoc polskich koordynatorów
– zapewniamy ubezpieczenie
– przewozy do i z pracy
– podwyżki

Aplikacja:
Aplikacja za pomocą strony: www.tnsgroup.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230h4j/

ID ogłoszenia: 7675449013e83b70

1 odpowiedź na “Bez języka Holandia praca dla Polaków przy pakowaniu sałatek Tilburg”

  1. Witam. Pracowalem w anglii na bardzo podobnym stanowisku w firmie fresh cut . Mam doswiadczenie … mam rowniez 20 lat silny fizycznie jak i psychicznie…