12,78 € brutto/h

Bez języka Holandia praca fizyczna od zaraz w sklepie przy wykładaniu towaru Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 marca 2022 19:01

Sklep z Amsterdamu szuka od zaraz Polaków do fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie dla pracowników przy wykładaniu towarów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,78 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na zmianie nocnej;
  • pracownik będzie układał towary na półkach sklepowych;
  • dbanie o ekspozycje oraz naklejanie etykiet;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z podstawowym (A2) językiem angielskim;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • chęć pracy na zmianie nocnej;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana będzie chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • ubezpieczenie;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu na konto;
  • dodatek ATV do każdej godziny oraz dodatki zgodne z CAO;
  • stałe godziny pracy;
  • zakwaterowanie w Amsterdamie oraz okolicach (płatne – 115 € na tydzień);
  • transport do pracy służbowym samochodem.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 3096205236c98096