do ustalenia

Bez języka Holandia praca na magazynie przy zamówieniach Schijndel od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Schijndel
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 00:37

Zatrudnienie od zaraz dla magazynierów w Schijndel jako order picker. Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Schijndel
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (24.08.2015)

Zadania:
– obsługiwanie skanera ręcznego
– zbieranie zamówień dla klientów
– pakowanie paczek i przygotowywanie ich do wysyłki

Wymagania:
– samodzielne wykonywanie zadań
– osoba pełna energii, zmotywowana do działania
– angielski na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
– dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia magazynowego
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe lub OPT będzie sprzyjało podczas procesu rekrutacyjnego

Oferujemy:
– korzystne warunki zatrudnienia
– dobre wynagrodzenie
– zapewnione miejsce do zamieszkania
– każdy pracownik otrzymuje podstawowe ubezpieczenie
– przejazdy do pracy są zapewnione
– wsparcie polskich koordynatorów
– wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: https://goodjob.com.pl/oferty-pracy/6/praca-przy-zbieraniu-zamowien-order-picker/340

ID ogłoszenia: 32155d500da3759c

1 odpowiedź na “Bez języka Holandia praca na magazynie przy zamówieniach Schijndel od zaraz”

  1. Witam wspulnie z meżem poszikujemy pracy w Holandii jestesmy dyspozycyjni od zaraz interesuje nas dłuższa wspulpraca tel 536 439 827