12,43 € na godz.

Bez języka Holandia praca na magazynie spożywczym od zaraz w Hoogeveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hoogeveen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 4 października 2021 12:56

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii na magazynie spożywczym. Zatrudnienie w Hoogevenn dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hoogeveen.

Wynagrodzenie: 12,43 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z wykorzystaniem systemu voice speak;
  • umieszczanie produktów w kontenerach zgodnie z zamówieniem;
  • przeprowadzanie stanu kontroli towaru na różnych etapach zbierania zamówień;
  • pracownik będzie pakował, a także przygotowywał i zabezpieczał gotowe towary przed wysłaniem;
  • przekierowywanie gotowych zamówień do końcowego etapu oraz wysłanie.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • pracę na trzy zmiany;
  • płatne przerwy w pracy;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki za pracę w niskiej temperaturze, dodatek wakacyjny oraz pickbonus za wyrobienie normy;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii – zwrot kosztów transportu po przepracowaniu miesiąca;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • 150 € zaliczki po przepracowaniu tygodnia;
  • 120 PLN pakietu startowego – poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: agata.stein@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-021525-order-picker-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 702612d11d625f10