do ustalenia

Bez języka Holandia praca przy pakowaniu ciastek od zaraz Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Opublikowany: 23 października 2015 00:25

Piekarnia z okolic Zwolle szuka od zaraz pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii przy pakowaniu ciastek. Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (26.10.2015)

Zadania:
Pracownik zajmuje się jedynie pakowaniem ciastek przy taśmie.

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– gotowość do szybkiego wyjazdu do Holandii
– niezawodność, samodzielność, punktualność
– wywiązywanie się z obowiązków
– zmotywowanie do szybkiej pracy
– gotowość pozostania na miejscu przez dłuższy okres
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim będzie atutem
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– osoba energiczna

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– pomoc polskiego koordynatora
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– zdobycie nowego doświadczenia
– start już od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania CV na adres mailowy: kukofka@covebo.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-ciastek-id322202.html

ID ogłoszenia: 27756293b28f0d29

5 komentarzy na “Bez języka Holandia praca przy pakowaniu ciastek od zaraz Zwolle”

  1. Witam mam 19lat jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt telefoniczny 518904619

  2. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracowalem w holandii 6 lat posiadam sofi nr

  3. Witam jestem wraz ze swoim partnerem zainteresowana Panstwa oferta pracy w Holandii.Tel 663900771

  4. pAKOWANIE CIASTEK na 4 listopada 2015 @ 12:23

    Witam mam 48 lat pracowalam w holandii 3 lata jestem zainteresowana praca przy pakowaniu ciastek mam nr sofii tel 0048667762870

  5. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Mam mozliwosc podjecia jej od zaraz