0

Bez języka Holandia praca przy pakowaniu owoców od zaraz w Hadze lub Rotterdamie + bonus na święta

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
  • Długość umowy: 5 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2019 00:22

W rejonie Hagi lub Rotterdamu od zaraz dostępna do odjęcia legalna praca w Holandii przy pakowaniu owoców. Zatrudnienie także bez znajomości języka z bonusem świątecznym.

Szukasz pracy na krótki okres czasu ??

Zadzwoń do Nas mamy dla Ciebie świetną propozycję !!

Miejsce pracy: Holandia, Haga/ Rotterdam

Pracodawca oferuje:

– prace na krótki okres czasu

– extra bonus 380€

– wysoką stawkę godzinową nawet do 11,47€/h

– extra płatne nadgodziny oraz weekendy

– cotygodniowe wypłaty przelewane na konto

– zakwaterowanie oraz transport do pracy

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego!

Zakres obowiązków:

– sortowanie warzyw i owoców

– produkcja stroików kwiatowych

– pakownie kapsułek z kawą, masła

– praca w szklarni

– praca w magazynach

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem ŚWIĘTA- oddzwonimy do Ciebie !!!

Sylwia: tel: +48 570 9019 13 lub 570 670 866

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450

ID ogłoszenia: 3495df7920b43e92