do ustalenia

Bez języka Holandia praca w Tilburgu na produkcji kosmetyków od zaraz 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburgu
  • Opublikowany: 31 marca 2015 14:25

Od zaraz zatrudnimy 5 osób do pracy w Holandii na linii produkcyjnej. Oferta z Tilburga przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Ilość stanowisk: 5

Zadania:
– prace przy taśmie (pakowanie, sprawdzanie jakości, etykietowanie)
– zadania magazynowe ( paletowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki)

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobra znajomość języka angielskiego
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– komunikatywność, otwartość na nowe doświadczenia
– zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:
– pracę tymczasową
– zatrudnienie dla 5 osób
– podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
– pracę w sprawdzonej firmie z dobrą renomą
– długoterminowe zatrudnienie
– możliwość uzyskania podwyżki
– zapewniamy codzienne przejazdy do pracy
– oferujemy ubezpieczenie
– na miejscu pomoc polskich opiekunów
– miejsce do zamieszkania (płatne)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/207048/0/1

ID ogłoszenia: 170551a7ad22a3b6

5 komentarzy na “Bez języka Holandia praca w Tilburgu na produkcji kosmetyków od zaraz 2015”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana ofertą. ale nie posiadam SOFI numeru.
    Mam 40 lat doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt
    e-mail basia540@interia.eu

  2. Tomek i Sylwia na 7 kwietnia 2015 @ 19:02

    Witam podejmę prace od zaraz proszę o kontakt pod numerem telefonu 723013841

  3. Witam, wraz z kolezanką chętnie podejmiemy pracę, proszę o kontakt drogą mailową lub telefoniczną . 721 871 732

  4. Witam !
    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Aktualnie znajdujemy się w Holandii.
    Czekamy z niecierpliwością na kontakt.
    Nr telefonu 0031684108155

  5. Witam !