12,19 euro/h brutto

Bez języka Holandia praca od zaraz w budownictwie przy regipsach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 00:55

Firma budowlana szuka monterów do zakładania płyt kartonowo-gipsowych. Praca w Holandii dla budowlańców bez znajomości języka holenderskiego przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 12,19 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca ta polega na montowaniu płyt kartonowo-gipsowych na ściany. Przy tych zadaniach należy również wykonać wszystkie prace wykończeniowe takie jak gipsowanie czy szpachlowanie.

Wymagania:
– umiejętność odczytywania rysunków
– doświadczenie na danym stanowisku (minimum 2 lata)
– precyzyjne wykonywanie zadań
– złota rączka
– porozumiewanie się w języku niemieckim bądź angielskim w stopniu komunikatywnym
– posiadanie własnych narzędzi będzie atutem
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– zatrudnienie tymczasowe na 6 tygodni
– możliwość przedłużenia umowy
– dobre wynagrodzenie
– regularne wypłacanie należności na konto pracownika
– podjęcie stałej współpracy dla osób zainteresowanych
– lokum oraz ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesłania CV za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://apn.startpraca.pl/application/form/208234/158/0/

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-242dl1/

ID ogłoszenia: 60455a2eaa4a68f9