do ustalenia

Holandia praca od zaraz w Zwaagdijk na produkcji przy pakowaniu warzyw bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:59
Holandia praca  od zaraz w Zwaagdijk na produkcji przy pakowaniu warzyw bez języka

Oferta pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu warzyw i przygotowaniu sałatek. Zatrudnienie od zaraz w Zwaagdijk bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zwaagdijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania jakie musi wykonać pracownik to:
– opłukać dokładnie warzywa z piachu i zabrudzeń
– pokroić produkty na odpowiednie części i wielkości
– wymieszać warzywa oraz je zapakować
– zebrać zamówienia i przygotować paczki do wysyłki
Są to proste prace wymagające od osoby zatrudnionej skupienia i dużej zręczności.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– gotowość wyjazdu na pół roku
– od kandydatów wymagamy znajomości języka angielskiego (A2/B1)
– osoby niekarane (posiadanie zaświadczenia będzie atutem)
– referencje z poprzednich stanowisk pracy są mile widziane

Oferujemy:
– zatrudnienie również dla kobiet
– pracę zmianową w tym również noce
– wdrożenie w system działania firmy
– legalną pracę na dłuższy okres
– na miejscu pomoc brygadzisty
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– ubezpieczenie w cenie 18,90 euro za 7 dni
– kwaterę na czas trwania umowy w cenie 86 euro płatne co tydzień
– udostępniamy rower bądź auto w celu dojazdu do pracy (w zależności od odległości)

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV po angielsku wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: gdańsk@hobij.pl z dopiskiem: SAŁATKI.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-pakowanie-warzyw-id269066.html

ID ogłoszenia: 98554e08fd568eca

1 odpowiedź na “Holandia praca od zaraz w Zwaagdijk na produkcji przy pakowaniu warzyw bez języka”

  1. witam .jestesmy para i szukamy morzliwosci podjecia pracy od zaraz. posiadamy doswiadczenie w pracy na produkcji,wiek33lata. tel.792720972.pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do piotr