14,00 € na godz.

Bez języka na budowie Holandia praca kafelkarz-glazurnik od zaraz w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 maja 2021 16:06

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla Polaków na budowie. Zatrudnienie w Venlo dla glazurników-kafelkarzy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: kafelkarz na budowie.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 14,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał powierzchnię pod kafelkowanie, a także wykonywał pomiary;
  • układanie i przycinanie kafelek;
  • zadaniem będzie także fugowanie.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • posiadanie doświadczenia zawodowego jako glazurnik/kafelkarz/posadzkarz – przynajmniej 3 lata;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość podjęcia pracy na własnej działalności i/lub ZZP;
  • zakwaterowanie, które będzie zgodne z certyfikatem SNF w pokojach jednoosobowych;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – w zależności od doświadczenia i umiejętności;
  • pełne ubezpieczenie;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość otrzymania 100 € netto za polecenie znajomego do pracy z doświadczeniem, który przepracuje 160 godz., a potem kolejne 100 €, gdy przepracuje 400 godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: m.bajor@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 55

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001624-kafelkarz/

ID ogłoszenia: 67606f1430d3c95