10,51 € brutto/h

Bez języka na magazynie odzieżowym Holandia praca od zaraz w Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 stycznia 2021 11:35

Pracodawca z Venray szuka od zaraz chętnych magazynierów do pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie odzieżowym z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: 10,51 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie odzieżowym, gdzie obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień, a także wykonywanie różnych prac logistycznych, czyli obsługiwanie zwrotów, naklejanie etykiet i metek oraz skanowanie towarów i wykonywanie prac porządkowych na magazynie.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie na magazynie logistycznym;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z dobrym językiem angielskim;
  • elastyczność;
  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy – 10,78% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • wypłatę raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • zestawienie przepracowanych godzin;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • pomoc koordynatorów;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • zorganizowanie płatnego wyjazdu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjeżdżania do Polski na 1 – 2 tygodnie po przepracowaniu 6 – 8 tygodni;
  • rozliczenia podatków, co pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

źródło: www.eena.pl/0,20870,oferta-pracy-komisjoner-order-picker-pracownik-fizyczny.html

ID ogłoszenia: 4425fd25db3a8155