9,79 Eur brutto/h

Bez języka na produkcji kosmetyków praca w Holandii od zaraz Vlijmen 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 czerwca 2020 00:19

Fabryka z Vlijmen poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Holandii przy produkcji kosmetyków. Zatrudnienie dla kandydatów bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia holenderską umowę wraz z dostępem do świadczeń socjalnych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: 9,79 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji kremów, żeli pod prysznic, szamponów itp.;
  • pracownik będzie wykładał puste opakowania na linię, nakładał nakrętki i etykietował, a także przeprowadzał kontrolę jakości, pakował produkty;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco;
  • na terenie zakładu jest zakaz noszenia sztucznych rzęs, paznokci, włosów, makijażu, biżuterii oraz perfumowania się itp.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczny jest komunikatywny j. angielski;
  • przestrzeganie zasad, które panują w zakładzie;
  • chęć pracy również w weekendy i w godzinach nadliczbowych;
  • możliwość pracy w innych zakładach.

Oferujemy:

  • holenderską umowę;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • bardzo dobre wynagrodzenie (przy oddelegowaniu do innych zakładów stawka nie będzie niższa niż 9,54 Eur na godz);
  • pracę w systemie trzyzmianowym: 8.00 – 16.45 / 16.45 – 1.30 / 1.30 – 8.00.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: https://link.do/kosmetyki-holandia

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-vlijmen-2/

ID ogłoszenia: 725ebab68e3bd58