10,15 Eur brutto/h

Bez języka od zaraz Holandia praca przy pakowaniu batoników Leerdam 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 marca 2019 00:38

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii przy pakowaniu batoników bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Leerdam dla Polaków od zaraz, a do tego zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 10,15 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na pakowaniu batoników do pudełek;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, np. sprawdzanie daty ważności na opakowaniu;
  • naklejanie etykiet na opakowania.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, co 4 tygodnie na konto;
  • zapewnione zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • pomoc w zorganizowaniu podróży do Holandii;
  • na terenie kraju transport do pracy;
  • pełne ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 150 Eur;
  • pakiet startowy 12o PLN, który zawiera poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu oraz słowniczek polsko – holenderski.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1326&ref=

ID ogłoszenia: 5655c7e8f9e12bb4