do ustalenia

Bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii 2017 od zaraz przy recyklingu Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 października 2017 01:50

Dostępna od zaraz opcja fizycznej pracy w Holandii przy recyklingu dla Polaków bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia w Veghel przy sortowaniu odpadów na linii.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Veghel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca przy taśmie będzie polegała na segregacji plastikowych odpadów
  • zadaniem pracownika będzie również nadzór nad pracą maszyn oraz ich konserwacja
  • inne bieżące obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie ważne prawo jazdy kat.B
  • chęć do podjęcia pracy w takim charakterze

Oferujemy:

  • wypłatę zarobków raz w tygodniu na konto
  • legalną pracę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • zapewnione miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych, w tym numeru BSN
  • dojazd do pracy i z powrotem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższą oferta zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres e-mail:

kielce@abpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-recyklingu-id823393.html

ID ogłoszenia: 12559d55886386ac

2 komentarze na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii 2017 od zaraz przy recyklingu Veghel”

  1. witam byl bym zainteresowany praca u panstwa 609654192

  2. Proszę o kontakt w sprawie pracy.Bardzo mi zależy.Dziękuję.