10,50/h euro brutto

Bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz przy rozładunku 2017 Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 03:34

Opcja zatrudnienia na magazynie zabawek z Venray dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz fizyczna praca w Holandii przy rozładunku oraz załadunku towarów.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Venray, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie z zabawkami na stanowisku pomocnika
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się załadunkiem oraz rozładunkiem towarów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na dobrym poziomie
  • możliwość dłuższej współpracy
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • pracę w Holandii na dłuższy okres
  • możliwość otrzymania nadpłaconego podatku
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym
  • wsparcie w organizacji transportu
  • wypłaty wynagrodzenie co tydzień na konto
  • dobre zarobki
  • płatne zamieszkanie i ubezpieczenie
  • pomoc w sprawach formalnych
  • zestawienia godzin pracy oraz kosztów
  • atrakcyjne dodatki wakacyjne i urlopowe

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należy poprzez stronę:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 7959779560a8be6

4 komentarze na “Bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz przy rozładunku 2017 Venray”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany ,jestem w Holandii potrzebuje nowej pracy.

  2. WP jestem zainteresowany ofertą pracy

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy

  4. Bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz przy rozładunku 2017 Venray na 27 listopada 2017 @ 20:17

    witam, jestem zainteresowany ogłoszeniem, pracowałem juz na podobnym stanowisku wiec praca nie bedzie mi obca