do ustalenia

Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Holandii rozładunek opon

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 23 grudnia 2014 01:20

Firma holenderska z Tilburga szuka pracownika fizycznego bez znajomości języka holenderskiego. Fizyczna praca Holandia dla Polaków przy załadunku i rozładunku opon na i z tirów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca na magazynie przy załadunku i rozładunku opon
– zajmowanie się paletowaniem towaru
– kompletowanie zamówień
– układanie produktów na półki magazynowe
– prowadzenie prac magazynowych

Wymagania:
– posiadanie numeru SOFI
– prawo jazdy na samochód osobowy
– chęć do podjęcia pracy fizycznej
– dobre ogólne zdrowie
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim bądź niemieckim w stopniu dobrym
– posiadanie doświadczenia będzie mile widziane

Oferujemy:
– zdobycie ciekawego doświadczenia
– pracę w międzynarodowej firmie
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– najlepszym pracownikom zapewniamy podwyżki
– możliwość skorzystania z naszej propozycji mieszkaniowej
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– na miejscu pomoc polskich koordynatorów

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony:

tnsgroup.startpraca.pl/application/form/194872/0/1/

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n9ah/

ID ogłoszenia: 19254988be8de2c6

3 komentarze na “Bez znajomości języka oferta fizycznej pracy w Holandii rozładunek opon”

  1. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy .

  2. witam
    Wyslalem zapytanie i oczekuje odpowiedzi lub jakiegokolwiek kontaktu zalezy mi na czasie

    Pozdrawiam Pawel

  3. Prosze o kontakt pod nr 667363889 jestem zainteresowany oferta pracy