10.17

Bez języka oferta fizycznej pracy w Holandii przy układaniu bukietów kwiatowych od zaraz, Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Długość umowy: praca całoroczna
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:12

Również bez znajomości języka w miejscowości Bleiswijk do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Holandii polegająca na układaniu bukietów kwiatowych.

Praca przy układaniu bukietów kwiatowych
Zarobki: 10,17€ br/h
Oferta pracy bez wiekówki
OPIS STANOWISKA:
– PRACA PRZY TAŚMIE
– UKŁADANIE BUKIETÓW Z RÓŻNYCH KWIATÓW CIĘTYCH
– SORTOWANIE I PAKOWANIE KWIATÓW PRZY BANDZIE

WYMAGANIA:
– MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU BUKIETÓW
– MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OFERUJEMY:
– LEGALNE ZATRUDNIENIE
– ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE
– TRANSPORT DO HOLANDII
– COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO
– OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW
– MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres e-mail anna@holandiajobs.pl
Kontakt tel. +48790833585 (9-17)

ID ogłoszenia: 4525d8e0c08cc801