10,05 € brutto/h

Bez języka oferta pracy sezonowej w Holandii 2020 przy zbiorach pomidorów od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: długoterminowa/całoroczna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 lutego 2020 21:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, sezonowej pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie bez znajomości języka dla pracowników sezonowych przy zbiorach pomidorów oraz obrywaniu liści i pędów, a także regulowaniu gron.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pielęgnowanie pomidorów, czyli obrywanie liści i pędów, okręcanie plant, a także regulacja gron – jest to praca na wózkach szklarniowych;
  • zbieranie pomidorów;
  • praca przy tzw. likwidacji szklarni.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia długoterminowej/całorocznej pracy;
  • chęć pracy na wózkach szklarniowych, a więc jest to praca na wysokościach.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • polską umowę o pracę tymczasową;
  • polski oraz holenderski dodatek urlopowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie płacone w Euro, które jest wyższe o około 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do/z oraz na terenie Holandii;
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego;
  • możliwość skorzystania z programu rekomendacyjnego, co pozwala otrzymać 200 PLN bonusu za polecenie znajomego.

Kontakt:

503 193 248

503 193 271

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-przy-zbiorach-pomidorow-w-holandii-od-lutego-CID4-IDDfbWv.html

ID ogłoszenia: 355e29c72c2185a