do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Holandii dla par od zaraz na magazynie art. przemysłowych Waalwijk, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk, Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2020 01:03

Od zaraz ciekawa praca w Holandii na magazynie artykułów przemysłowych. Zatrudnienie na terenie Waalwijk lub Tilburga dla par bez znajomości języka w firmie logistycznej.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk, Tilburg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w firmie logistycznej na magazynie sprzętu elektronicznego, np. Sanos, Apple i Dell;
  • praca w dziale ekspedycji, gdzie zadaniem pracownika będzie sortowanie i liczenie produktów, a także przygotowywanie ich i pakowanie do dalszego transportu oraz wysłania;
  • pracownik będzie również przeprowadzał kontrolę jakości oraz rozkładał produkty w odpowiednich miejscach na magazynie;
  • zatrudnienie również dla operatorów wózków widłowych typu EPT.

Wymagania:

  • bez j. niderlandzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dokładne i precyzyjne wykonywanie swoich zadań;
  • mile dziane będą osoby, które obecnie przebywają w Holandii w okolicach Waalwijk oraz Tilburg, które będą mogły samodzielnie dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjny system bonusowy;
  • zwrot kosztów transportu do pracy – maksymalnie 6 Eur na dzień (w zależności od odległości);
  • pracę również dla par;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • obsługę kadrowo – administracyjną w języku polskim, angielskim, niderlandzkim i rumuńskim;
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz dodatki zmianowe.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można przesyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/order-picker-w-magazynie-artykulow-przemyslowych-waalwijk-tilburg-niderlandy,oferta,7412186

ID ogłoszenia: 6905e7e09b25aa81