12,04 € na godz.

Bez języka oferta pracy w Holandii 2023 na magazynie części samochodowych od zaraz Born

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2022 21:33

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie 2023 w Born na magazynie hurtowni części samochodowych bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Born.

Wynagrodzenie: 12,04 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przeważnie w procesie transportu towarów pomiędzy liniami produkcyjnymi, magazynem oraz pojazdami transportowymi;
  • rozładowywanie oraz załadowywanie towarów za pomocą wózka widłowego;
  • pakowanie oraz streczowanie paczek na paletach;
  • zajmowanie się transportem palet na odpowiednie miejsca w magazynie;
  • przeprowadzanie kontroli stanu towaru na różnych etapach pracy;
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie
  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim – poziom min. B1;
  • atutem będzie własny transport do pracy;
  • chęć pracy na samodzielnym stanowisku.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • możliwość wzięcia udziału w certyfikowanym kursie na wózki widłowe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe od 15,65 € brutto na godz.;
  • pracę na dwie zmiany;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

walusiak@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 664081630

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-031522-praca-na-magazynie-z-czesciami-samochodowymi-w-born/

ID ogłoszenia: 2796227adc750fdd