do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji kanapek Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 22:44

Zatrudnienie w fabryce z Losser bez znajomości języka. Oferta pracy w Holandii od zaraz, na produkcji kanapek, dla osób odpowiedzialnych i pracowitych. Zapewniamy zakwaterowanie i dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Losser.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Obowiązki:

  • obsługiwanie maszyn do pakowania i krojenia;
  • dostarczanie składników na taśmę;
  • układanie warzyw, wędlin i serów na chlebie;
  • etykietowanie kanapek;
  • praca jest wykonywana w obniżonej temperaturze – 5 stopniach Celsjusza.

Wymagania wobec pracowników:

  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 6 miesięcy;
  • język angielski lub niemiecki na komunikatywnym poziomie;
  • motywacja do pracy;
  • sumienność oraz odpowiedzialność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • predyspozycje do działania w grupie.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres;
  • na początek umowę na pół roku z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie oraz dojazdy do pracy za niewielką opłatą;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

Prosimy kliknąć „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 22757a0f5fdc8a9d

2 komentarze na “Bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji kanapek Losser”

  1. Witam chcialem sie spytac czy dalej jest aktualna oferta prosze o odpowiec dziekuje

  2. Witam. Przebywam od dwuch tygodni wHolandi bo z biura pośredniczego przyjechałem do pracy ale dwa tygodnie siedze bez pracy. Mam 24 lata jestem zdrową pracowitą osobą . Zależy mi na pracy bardzo. Prosze o odzew mój nr tel bo nie zawsze w tej miejscowości jest internet 577549194